Muzyka bez zaiks, bez abonamentów, bez opłat, autorska
Autorska muzyka dla lokalu, kawiarni, restauracji, salonu, sklepu, klubu, hotelu...

Nie płać abonamentów do ZAIKS i innych organizacji zbiorowego zarządzania!
Odtwarzaj autorską muzykę, która nie została i nigdy nie będzie zgłaszana pod ochronę w/w
organizacji. Oferujemy pakiety emisyjne 1,2 i 3 miesięczny, za symboliczne kwoty.

Jak działa muzyka na klienta? Jego dobre samopoczucie i poprawa nastroju dokonuje się pod wpływem dźwięków!

Nie ma efektu "ciszy", nasza muzyka zachęca do ponownego odwiedzenia Państwa lokalu. Relaksuje i odpręża, pobudza i stymuluje, buduje przyjemny klimat i nastrój, który zachęca do zakupów i powrotu.

Aby odtwarzać naszą muzykę w swojej firmie, sklepie salonie, klubie, wystarczy wykupić
jeden z poniższych kodów i wpisać go w okno formularza. Nastąpi przekierowanie do
odtwarzacza. Muzykę można grać bez żadnych limitów. W przypadku kontroli prosimy
podać adres
tej strony, na niej znajduje się oświadczenie twórców.

Zapraszamy do posłuchania fragmentów demo:

DEMO

WYKUP KOD - ODTWARZAJ NASZĄ MUZYKĘ PRZEZ WYBRANY OKRES

 

1 miesiąc - 21 zł KLIKNIJ TUTAJ WYKUP KOD

2 miesiące - 31 zł KLIKNIJ TUTAJ WYKUP KOD

3 miesiące - 41 zł KLIKNIJ TUTAJ WYKUP KOD

Płatności są realizowane poprzez system DotPay
W sprawie faktur kontaktujemy się po wykupieniu kodu.
Jeżeli wystąpią jakiekolwiek problemy z odtwarzaniem muzyki, prosimy o kontakt:
Tel. 662 781 010
Wykupienie kodu oznacza jednoczesne otrzymanie licencji i zgody na odtwarzanie naszej muzyki, przez określony zakupem czas.

Wpisz tutaj otrzymany kod i odtwarzaj muzykę:
 
10 powodów, dla których ludzie powinni słuchać muzyki

Słuchanie muzyki jest inspirujące i przyjemne dla wszystkich. Badania naukowe dowodzą niezbicie, iż muzyka działa na nasz mózg, zdrowie i osobowość. Muzyka w "tle", w salonie, sklepie, kawiarni sprawia, że klienci czują się lepiej, bowiem muzyka tworzy swoisty klimat. UWAGA! Nasza muzyka jest inna!!! Wszystkie utwory są obniżone do zdrowej i naturalnej częstotliwości 432 Hz. Informacje na ten temat można szybko znaleźć w internecie. To bardzo ważne, dźwięki są grane w częstotliwości zgodnej z naturą.

Poniżej powody, dla których warto odtwarzać muzykę w miejscu prowadzenia działalności.

Zmniejsza poziom stresu
Słuchanie spokojnej muzyki może wywołać pozytywne reakcje chemiczne w mózgu, które pomagają zmniejszyć
stres i poziom depresji, tak sugerują badania. Niektórzy twierdzą również, że muzyka to swoisty fizjologiczny masaż.

Zwiększa moc mózgu
Jest to słynny "efekt Mozarta". Badania pokazują, że uczniowie osiągają lepsze wyniki w testach, jeśli słuchają określonej muzyki, mogą z czasem poprawić swoje IQ. Wśród badaczy istnieje pewna różnica zdań co do zakresu tego efektu i jak dokładnie działa. Faktem jest, że działa.

Poprawia jakość snu
Testując uczniów przygotowujących się do egzaminów, naukowcy odkryli, że ich wzorce snu uległy znacznej poprawie, gdy spędza się 45 minut przed snem słuchając dobrej muzyki. Odpowiedni poziom snu każdej nocy pomaga w nauce i innych zadaniach w ciągu dnia.

Lepsza wydajność fizyczna
To nikogo nie zaskakuje, faktem jest, że muzyka została zidentyfikowana jako główny czynnik pomagający ludziom w wykonywaniu zadań fizycznych, czy to w ćwiczeniach wzmacniających kondycję, czy wykonujących zadania wymagające koordynacji. Kluby fitness bez muzyki nie miałyby racji bytu.

Dowiesz się więcej o swojej osobowości
David Greenberg z Cambridge University przeprowadził badania nad powiązaniami między muzyką a cechami osobowości. Jego praca ujawniła, że można określić rodzaj osobowości, którą ktoś ma na podstawie swoich muzycznych preferencji. Dzieli się na empatologów i systemistów, twierdząc, że na pierwszą grupę większy wpływ mają emocje, podczas gdy ci drudzy myślą kategoriami lub systemami. Ludzie, którzy są gdzieś pośrodku, są uznani za zrównoważonych. Dodaje, że 95 procent osób można umieścić w jednej z tych trzech grup. Empatycy częściej wybierają łagodną muzykę ze smutnymi emocjami, systemiści wybierają bardziej intensywne style, a zrównoważona grupa będzie bardziej otwarta na szerszy zakres stylów.

Pomóż przetwarzać traumatyczne doświadczenia
Greenberg zauważa, że muzyka może pomóc ludziom w przetwarzaniu emocji po traumatycznych wydarzeniach. Jego badania wykazały, że dorośli, którzy przeżyli traumę w dzieciństwie, angażują się w muzykę w inny sposób niż ci, którzy tego nie robili.

Odkryj swój ukryty talent muzyczny
Profesjonaliści, tacy jak nauczyciele, mogą wykorzystać cechy osobowe określone przez Greenberga w celu ustalenia, czy dziecko, lub młoda osoba ma szczególny talent muzyczny. Oznacza to, że umożliwienie dzieciom kontaktu z muzyką może dostarczyć informacji potrzebnych do odkrycia talentu, o którym nigdy nie wiedziałeś.

Zwalcza chroniczny ból
Znaleziono dowody na to, że muzyka przyspiesza proces gojenia tkanki. Może także odciągać mózg od skupiania się na przewlekłym bólu fizycznym.

Popraw pamięć i zapobiegnij degeneracji
Słuchanie muzyki może wzmocnić aktywność genów regulujących wydzielanie i pamięć dopaminy, jednocześnie redukując te, które wpływają na neuro-degenerację.

Pomóż swojemu sercu
Badania przeprowadzone przez Bernardiego, Portę i Sleight dowiodły, że muzyka o wolniejszym tempie może pomóc w regulowaniu bicia serca. Test obejmował 32 uczestników, z których połowa była doświadczonymi muzykami. Każda osoba słuchała różnych dwuminutowych klipów z różnych gatunków muzycznych, a badacze odkryli, że tętno jest dostosowane zgodnie z tempem muzyki. Stało się to niezależnie od opinii jednostki na temat stylu muzycznego, którego słuchali.
INFORMACJE PRAWNE
Od lutego 1994r obowiązuje w Polsce ustawa o prawach autorskich i pokrewnych (Dz. U. z dnia 23 lutego 1994 r.). Publiczne odtwarzanie muzyki wiąże się z płaceniem tantiem do organizacji Zbiorowego Zarządzania OZZ. Są to: ZAiKS, STOART, ZPAV, SAWP. Organizacje te zarządzają prawami autorów muzyki, tekstów, aranżacji itp. Odtwarzanie muzyki autorskiej, która nie została zgłoszona pod ochronę prawną do OZZ jest dozwolone, należy mieć jednak w przypadku kontroli dokument stwierdzający zgodę autora, kompozytora. Muzyka, którą udostępniamy na naszych stronach nie jest i nigdy nie będzie zgłaszana pod ochronę do w/w organizacji. Ta nota jest zgodą na dowolne odtwarzanie naszej autorskiej muzyki w kawiarni, lokalu, sklepie, salonie, wszędzie tam, gdzie prowadzi się działalność gospodarczą.
Oświadczamy, że posiadamy wszelkie prawa autorskie, muzyka nie narusza niczyich praw. Zezwalamy na odtwarzanie naszej autorskiej muzyki z tej strony, jednakże kopiowanie, powielanie jest zabronione.
STUDIO PARSĘTA JAN POPŁAWSKI | 78-230 KARLINO UL. KOSZALINSKA 25/7 | NIP PL 6691693485

stat4u